Vippark Forest Dreams (Evoplay)

VİPPARK GİRİŞ

FOREST DREAMS

Forest Dreams

Forest Dereams, Evoplay sağlayıcısının sunduğu oyunlardan birisi. Bu slot oyunda Evoplay anime ustası Miyazaki’nin eskizlerine sadık kalarak harika görseller barındıran bir tasarım kullanmış. Forest Dreams sizin için Vippark‘ta. Önce biraz Evoplay sağlayıcısından bahsedelim.

Evoplay Sağlayıcısı

Evoplay yeni nesil oyunlar tasarlamak amacıyla kurulmuş Ukrayna ve Malta merkezli bir şirket. 2018 yılında sektörün ilk 3D oyununu üreten Evoplay, şimdi yenilikçi ve öncü olma yolunda oyun tasarımlarına devam ediyor. Evoplay bu tarih itibariyle 60’tan fazla oyununun sağlayıcılığını yapıyor.

Forest Dreams’in Teması

Öncelikle Forest Dreams oyununun temasını oluşturan anime sanatından biraz bahsedeceğiz. Anime sanıldığının aksine özünde bir Japon kültürü olmayıp Avrupa çıkışlı bir çizim sanatıdır. 1900’lü yılların başında Japon kültüründe sıçrama yapan bu çizim tekniği Japon ustaların elinde bir sanata dönüşmüştür. Bu ustaların en önde gelenlerinden birisi de Hayao Miyazaki’dir. Miyazaki, eşsiz imgeleri ile ustalığından söz ettirir. Ulaşılamaz gibi görünen hayal gücü, onun çizimleriyle birleşmiş ve bütün dünyada hayranlıkla izlenen animelerini ortaya çıkarmıştır. Miyazaki’nin gözünde ne gökyüzü ne ormanlar, ne uzay ne de içinde yaşadığımız şehirler göründüğü kadar basit değildir. Onun imgesel yaratımlarında suyun, yıldızların, bir çayırda tek başına duran kaya parçasının anlamı ve görünümü içinde yaşadığımız dünyadan soyutlanmış, adeta kendinde bir anlama sahiptir. Bu büyük ustanın eserlerinden esinlenilerek tasarlanmış Forest Dreams slotu sizin için bir oyundan fazlası olacak. Bu eşsiz oyunu Vippark‘ta deneyimleyebilirsiniz.

Forest Dreams

Ünlü anime ustası Hayao Miyazaki’nin eşsiz eskizlerinden yararlanarak tasarlanan Forest Dreams oyununa özellikle anime severler tarafından büyük ilgi gösterileceği düşünülüyor. Bu tema ile sadece bir oyun değil, aynı zamanda sürükleyici bir macera da ortaya koyan Forest Dreams’i şimdi Vippark‘ta deneyimleyebilirsiniz. Bir gece ormanında geçen bu sürükleyici oyuna siz de katılabilirsiniz. Bu gece ormanında bir birinden etkileyici grafiklerde Hayao Miyazaki ve Japon mitolojisinden izler göreceksiniz. Bu gizemli ormanda oyun boyunca sizi ormanın büyüsünden uyandırcak vahşi sembollerin peşinden gideceksiniz. Böylece ormanın ruhunda gizlenmiş perde sizin için aralanacak. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Evoplay Sağlayıcısının Oyunları

Evoplay sağlayıcısının diğer oyunlarından sizlere kısaca bahsedelim. Vippark‘ın eğlence dolu dünyasında Evoplay sağlayıcısının bütün oyunlarını deneyimleyebilirsiniz. En çok tercih edilen oyunlarından birisi de Texas Hold’em Bonus’tur.

Texas Hold’em Bonus

Texas Hold’em Bonus şu sıralar dünyada en çok tercih edilen poker oyunu olması dolayısıyla bir çok oyuncu tarafından biliniyor. Oyun kendini geliştirdikçe oyuna olan ilgi de artmış durumda. Evoplay kendi sürümü olan Texas Hold’em Bonus’u sunmaya başladı. Bu oyunda oyuncular kasaya karşı oynuyor. Oyuncuların amacı beş kartlık poker eline ulaşarak oyunu kazanmak olacak. Texas temalı bu oyunun ara yüzü gayet sade; arka plandaki renkler soft ve dinlendirici olacak şekilde tasarlanmış. Texas Hold’ed ile gerçek gerçekten Texas havasını tadacaksınız.

VIPPARK GİRİŞ