Sanal Sporlar Kayıp Bonusu

Vippark Sanal Sporlar Discoun
Vippark Sanal Sporlar Discoun

Sanal sporlar kayıp bonusundan %20 olarak tüm üyelerimiz faydalana bilirler. Discount için son 24 saat içinde kar-zarar baz alınarak hesaplanmaktadır. Minimum kaybınızın 50₺ olması gerekmektedir. %20’lik sanal sporlar discount hesabınıza nakit olarak yüklenmektedir.

Vippark Sanal Sporlar %20 Discount

Kurallar ve Şartlar

  1. Discount hesaplaması yapılırken son 24 saatteki oyunlarınızdaki kar-zarar baz alınmaktadır. Bu süreçte karda olan üyelerimizin herhangi bir discount hakkı bulunmamaktadır.
  2. Bu bonus sanal spor bahilerinde yaşanan kayıplar için geçerlidir ve sanal sporlar alanındaki kaybınızın %20‘si olarak nakit para şeklinde hesabınıza aktarılmaktadır.
  3. Bu bonustan yararlanabilmek için minimum yatırımınızın 50TL veya üzeri olması gerekmektedir.
  4. Bu bonus yatırım miktariniz üzerinden hesaplanmaktadır.Kaybınızın ardından bonusunuzu canlı destek hattı üzerinden talep etmeniz gerekmektedir.
  5. Bu bonusu talep etmek için maksimum 2 TL bakiyenizin olması gerekmektedir.
  6. Bu bonus diğer bonuslarla birleştirilemez. Herhangi bir yatırım yada kayıp bonusu alan kullanıcı bu bonustan yararlanamaz.
  7. Oyuncunun kayıp bonusu kötüye kullandigi ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, “Vippark” söz konusu discountu iptal etme hakkina saklı tutar.
  8. Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden “Vippark” hesabi kapatilacaktir ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.
  9. “Vippark” herhangi bir bonustaki kural ve şartlari degiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü Vippark üyelerinin kendisine aittir.
  10. “Vippark” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.