VIPPARK RULET GIF ETKİNLİĞİ

VIPPARK RULET GIF ETKİNLİĞİ

Paylaşılan hızlı hareketli rulet gif üzerinde topu 21 sayısının üzerine denk getirerek ekran görüntüsünü alan tüm üyelerimize 30 TL nakit ödül verilecektir. 

Nakit ödülden yararlanmanız için 01 ARALIK 2020’den itibaren en az 1 adet minimum 50 TL yatırımınız bulunması ve son işleminizin sosyal medya, deneme veya şans bonusu olmaması gerekmektedir.

 

ETKİNLİK GÖNDERİSİNE DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kurallar ve Şartlar;

  1. Nakit ödülünün herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz ödülün hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilir veya çekim yapabilirsiniz.
  2. Nakit ödülden yararlanmak için Twitter adresimizi takip etmeniz gerekmektedir.
  3. Nakit ödül kazanmak için,

Paylaşılan rulet gifte topu 21 sayısına denk getirerek mobil telefonda ekran görüntüsünü almak,

Bu ekran görüntüsünü bizlerle oyun tweetini retweet ederek paylaşmanız,

En az 3 arkadaşınızı etiketleyip #vippark ve  #nakitödül #kazandırancasino #oynakazan etiketlerini kullanmanız gerekmektedir

  1. Nakit ödülden yararlanmanız için 01 ARALIK 2020’den itibaren en az 1 adet minimum 50 TL yatırımınız bulunması ve son işleminizin sosyal medya, deneme veya şans bonusu olmaması gerekmektedir.
  2. Bu etkinlik 07.02.2021 15:00 tarihinde başlayıp, 07.02.2021 23:59’da sona erecektir.
  3. Her üye ve katılımcı bu etkinlik kapsamındaki ödülü sadece 1 (bir) kez kazanabilir.
  4. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 08.02.2021 pazartesi günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu süre zarfında Canlı Yardım hattını ve Twitter-Instagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
  5. Vippark bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.