VIPPARK SLOT GIF ETKİNLİĞİ

VIPPARK SLOT GIF ETKİNLİĞİ

Paylaşılan hızlı hareketli slot gif üzerinden 3 adet Vippark elmasını çerçeve içine denk getirerek ekran görüntüsünü alan tüm üyelerimize
25 TL nakit ödül.

Kurallar ve Şartlar;
1. Nakit ödülünün herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz ödülün hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilir veya çekim yapabilirsiniz.
2. Vippark etkinliğinde kazanılan ödül sadece RubyPlay sağlayıcısı oyunlarında kullanılabilir.
3. Vippark etkinliği ödül aktarımında hesabınızda bakiye olmaması gerekmektedir. Olması halinde çekim yapmanız veya bakiyenizi sıfırlamanız sonrasında ödülünüzün aktarımı gerçekleştirilecektir.
4. Nakit ödülden yararlanmak için Vippark Twitter adresimizi takip etmeniz gerekmektedir.
5. Freespin kazanmak için,
• Paylaşılan gif de 3 adet Vippark elmasını çerçeve içerisinde denk getirerek mobil telefonda ekran görüntüsünü almak,
• Ekran görüntüsü üzerinde saatin gözükmesi,
• Bu ekran görüntüsünü bizlerle oyun tweetini retweet ederek paylaşmanız,
• En az 3 arkadaşınızı etiketleyip #vippark ve #megawin #nakitödül #slotoyunu #oynakazan etiketlerini kullanmanız gerekmektedir.
6. Vippark etkinliği nakit ödülden yararlanmanız için 1 MAYIS 2020’den itibaren en az 1 adet yatırımınız bulunması ve son işleminizin sosyal medya, deneme veya şans bonusu olmaması gerekmektedir.
7. Vippark etkinliği 26.07.2020 15:00 tarihinde başlayıp, 26.07.2020 23:59’da sona erecektir.
8. Her üye ve katılımcı bu etkinlik kapsamında ki ödülü sadece 1 (bir) kez kazanabilir.
9. Vippark etkinliği ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 27.07.2020 Pazartesi günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu süre zarfında Canlı Yardım hattını ve Twitter-Instagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
10. Vippark bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

VIPPARK GİRİŞ