Vippark Zeppelin Etkinliği

vippark

Vippark Zeppelin Etkinliği

Paylaşılan Zeppelin balonunun ne zaman patlayacağını en yakın tahmin eden 10 üyemize 15 TL NAKİT ÖDÜL! Zeppelin’in patladığı video 23.59’dan sonra paylaşılacaktır.

ETKİNLİĞE GERİ DÖNMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Kurallar ve Şartlar;

 1. Bu Nakit Ödül tahmin oyunu Zeppelin oyunu için geçerlidir.
 2. Nakit ödülünün kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz Nakit ödülü  hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.
 3. Nakit ödülünden yararlanmak için Twitter adresimizi takip etmeniz gerekmektedir.
 4. Nakit Ödül kazanmak için,
  • Paylaşılan gif de yer alan Zeppelin oyununun ne zaman patlayacağını tahmin etmek,
  • Tahmin etkinliğinin tweetini retweet etmek,
  • En az 3 arkadaşınızı etiketleyip #Vippark ve #ödül #Zeppelin #kazandıranetkinlikler etiketlerini kullanmanız gerekmektedir.
 5. Nakit ödülünden yararlanmanız için 1 Ağustos 2020’den itibaren en az 1 adet yatırımınız bulunması ve son işleminizin etkinlik bonusu olmaması gerekmektedir.
 6. Bu etkinlik 30.09.2020 15:00 tarihinde başlayıp, 30.09.2020 23:59’da sona erecektir. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 01.10. 2020 perşembe günü içerisinde gerçekleşecektir.
 7. Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve TwitterInstagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
 8. Vippark bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.
 9. Etkinlik zamanı tamamlandığında, paylaşılan GIF’ın tam video hali paylaşılarak, en yakın tahmin ederek kazananlar açıklanacaktır.