Vippark Zeppelin Oyununa Özel Ek Kayıp Bonusu!

vippark zeppelin
VİPPARK ZEPPELİN
VİPPARK GİRİŞ

Vippark Zeppelin Oyununa Özel Ek Kayıp Bonusu!

Vippark Zeppelin oyununa özel ek kayıp bonus promosyonundan yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Zeppelin Oyunu İle Yükseldikçe Kazanın!

Son dönemlerin popüler şans oyunlarından Zepplin ile kolay ve hızlı para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Oldukça kolay oynanışı olan Zeppelin oyunu hem oynaması zevkli hem de doğru zamanlama ile yatırdığınızın kat be katını kazandırma şansı veren bir oyun.

Zeplin motor itme kuvveti ile havada ilerleyen ve dümenler aracılığı ile yönlendirilebilinen bir tür hava ulaşım aracıdır. Omurgalı balonların en başarılı tasarımcısı olan Kont Ferdinand von Zeppelin adlı Alman hava aracının da isim babasıdır. İlk zamanlar hidrojen ile dolu olmasına karşın 1937’de Hindenburg faciası üzerine içine hidrojen yerine helyum kullanılmaya başlanmıştır.

ZEPLİN İLE İLK UÇUŞ

Başarı ile tamamlanan ilk uçuş 1852 yılında Paris’ten 30km. uzaklıkta ki Trappes kentine gerçekleştirilmiştir. İlerleyen yıllarda hızlı bir araç olması nedeniyle Atlas Okyanusu üzerinde Amerika Avrupa ulaşımı hizmeti vermeyen Zepplin 52.000 kişiyi kıtadan kıtaya taşımıştır.

İlerleyen teknoloji ve yeni yolcu uçaklarının geliştirilmesi ve büyük kazalar nedeniyle 1950’lere gelmeden üretimden kaldırılan hava aracı. günümüzde reklam amaçlı olarak kısıtlı sayıda üretilmektedirler.

 

Vippark Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır?

Zeppelin oyunu son derece basit bir oynanışa sahiptir. Oyun yatırdığınız bahisin, Zeppelin aracı havada patlamadan önce geri çekmek üzerine kurguludur.  Bahsinizi eğer doğru zamanda oyundan çekilirseniz çekildiğiniz andaki katsayı yatırdığınız para ile çarpılır ve kazandığınız miktar hesabınıza aktarılır.

Misal 10 TL yatırımınız ile grafik 2,5 x e geldiğinde ve Zeppelin patlamadan oyundan çekerseniz 10 TLx 2,5: 25 TL kazanmış olacaksınız. Zeplinin patlaması ise tamamen şans üzerine kurgulu

Diyelim ki 40 TL yatırınca kazandınız. Bu durumda kazancınız 80 TL kaybettiğiniz para 70 TL ve toplam kâr 10 TL olacaktır. Kazandıktan sonra ise tekrar 10 TL ile oyuna başlıyorsunuz. Eğer daha yüksek paralar ile oynamak istiyorsanız bakiyenizde en az 7 el oynayabilecek kadar para bulundurmanız oldukça önemlidir.

Vippark Zeppelin Promosyonu Kurallar ve Şartlar:

Bu Promosyon 18.09.2020 – 30.09.2020 tarihleri arasında, yalnızca Zeppelin oyunu kayıplarınız için geçerlidir.
Kayıplarınızın hemen ardından Canlı Yardım Destek hattımıza bağlanarak anlık talep edebilirsiniz. Kayıplarınız karşılığında alabileceğiniz Kayıp Bonusu miktarı
1000 TL’ye kadar % 25
1000 TL üzeri kayıplarınız için % 30’dur.
Kayıp Bonusundan faydalanabilmek için Zeppelin oyununa yatırım şartı bulunmaktadır. Yatırımınızdan olan kayıplarınızın yatırım tarihinden itibaren 24 saat içerisinde talep edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde geriye dönük kayıp bonus kontrolü sağlanamayacaktır.
Bu bonus sadece Zeppelin oyunu için geçerlidir.
Promosyondan yararlanabilmek için Zeppelin oyunundan minimum 100 TL kaybınız olması gerekmektedir. Anlık bonus talepleriniz değerlendirilirken gün içerisindeki Kar-Zarar dengenize göre haklarınız hesaplanmaktadır.
Kullanıcının almış olduğu bonusu kötüye kullandığı veya kural dışı işlem hareketlerinde bulunduğu tespit edilir ise, Vippark söz konusu bonuslari iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.
Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiçbir mazeret belirtilmeden “Vippark” hesabi kapatılacaktır ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.
Vippark herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü Vippark üyelerinin kendisine aittir.
Vippark istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

VİPPARK GİRİŞ