Yatırıma Karşılık FreeSpin

FreeSpin

Genel Kurallar ve Şartlar

 1. Etkinlik 14.04.2019 Saat 23:59’a kadar sürecektir. Tüm yatırım yapan üyelerimiz FreeSpin’den yararlanabilecektir.
 2. FreeSpin’in herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır.
 3. Maksimum kazanç sınırı bulunmamaktadır. Site limitleri dahilinde çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 4. Bonus kuralları gereği 24 saat içerisinde herhangi bir çekim işleminiz olma durumunda bu FreeSpin etkinliğinden yararlanamayacaksınız.
 5. FreeSpin sadece Habanero sağlayıcınında geçerli olacaktır. Yatırımınız ile dilediğiniz alanda oyun oynayabilirsiniz sadece FreeSpin’i Habanero sağlayıcısında kullanabilirsiniz.
 6. FreeSpin’ler canlı destek alanından almak istediğinize dair bilgi verdikten sonra anlık olarak aktarılacaktır.
 7. Yatırım yaptıktan sonra dilerseniz yatırım bonusu da alabilirsiniz. Eğer yatırım bonusu almazsanız yine de FreeSpin’i alabilirsiniz daha sonra kayıp bonusu alabilirsiniz. Her yatırımınız için sadece bir kere bonus hakkınız bulunmaktadır.
 8. “Vippark” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.
 9. “Vippark” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.
 10. Aynı ismi paylaşan hesaplar, Aynı aileye/eve ait hesaplar, Aynı IP’yi paylaşan hesaplar, Aynı kişisel bilgileri içeren hesaplar, Aynı bilgisayardan kullanılan hesaplar, Aynı kişiye ait birden çok hesap tespit edilirse FreeSpin’den herhangi bir kazanç sağlayamacaktır. Sadece tek bir kişisel hesap kullanılabilir.
 11. Bu promosyona Vippark Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir.